Dziecko, pies i podłoga.

February 10, 2016

 

Miało być jak w amerykańskich filmach. Czyli rodzinka, dzieciaki no i oczywiście pies. Koniecznie labrador. Tylko nie biszkopt, ale czekolada. To byłoby na tyle jeśli chodzi o marzenia. A rzeczywistość? No właśnie. W amerykańskich filmach nie pokazują, że za labradorem na podłodze zostaje dywan sierści a dzieciak wyglda po zabawie z nim jak Alf:) 

 

Na czym zatem położyć Malutka na podłodze? Pierwsza myśl - pianki podłogowe (takie jak w przedszkolach, układane z elementów). Poczytałam trochę i włos zjerzył mi się na głowie. Stwierdzono, że są rakotwórcze i producenci zobowiązani są do wycofania produktu ze sprzedaży. Druga myśl - koc. Niestety nie sprawdził się, bo wędrował wraz z dzieckiem. 

 

Pomyślałam zatem, że trzeba wypełnić lukę. Tym sposobem pojawiły się PODUCHOPUZZE. Miały być nasze, więc szyte w Polsce z polskich materiałów, no i oczywiście użyteczne. 

PODUCHOPUZZLE K-ID. Wykonane ze 100% bawełny i gąbki w 5 wariantach kolorystycznych. Posiadają zdejmowane obicie (co przy rączkach w czekoladzie jest bardzo pożądane). Można z nich tworzyć, dowolnej wielkości maty do zabawy. Dodatkowo dają się składać w elementy przestrzenne. A co najważniejsze - pies kładzie się obok a nie na. Są idealnym miejscem zabaw dla dzieciaków i zapasowym miejscem do spania dla gości, którzy trochę się zasiedzieli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Ostatnie posty

April 15, 2017

January 29, 2017

February 10, 2016

Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Regulamin:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt:

 

workshop.poland@gmail.com

sylwiasiwinska.id@gmail.com

 

WORKSHOP

mBank 97 1140 2004 0000 3402 3780 6337

  • Facebook Black Round
  • Instagram - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle

Polityka prywatności:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2015 by K-ID.