Dziecko, pies i podłoga.

February 10, 2016

 

Miało być jak w amerykańskich filmach. Czyli rodzinka, dzieciaki no i oczywiście pies. Koniecznie labrador. Tylko nie biszkopt, ale czekolada. To byłoby na tyle jeśli chodzi o marzenia. A rzeczywistość? No właśnie. W amerykańskich filmach nie pokazują, że za labradorem na podłodze zostaje dywan sierści a dzieciak wyglda po zabawie z nim jak Alf:) 

 

Na czym zatem położyć Malutka na podłodze? Pierwsza myśl - pianki podłogowe (takie jak w przedszkolach, układane z elementów). Poczytałam trochę i włos zjerzył mi się na głowie. Stwierdzono, że są rakotwórcze i producenci zobowiązani są do wycofania produktu ze sprzedaży. Druga myśl - koc. Niestety nie sprawdził się, bo wędrował wraz z dzieckiem. 

 

Pomyślałam zatem, że trzeba wypełnić lukę. Tym sposobem pojawiły się PODUCHOPUZZE. Miały być nasze, więc szyte w Polsce z polskich materiałów, no i oczywiście użyteczne. 

PODUCHOPUZZLE K-ID. Wykonane ze 100% bawełny i gąbki w 5 wariantach kolorystycznych. Posiadają zdejmowane obicie (co przy rączkach w czekoladzie jest bardzo pożądane). Można z nich tworzyć, dowolnej wielkości maty do zabawy. Dodatkowo dają się składać w elementy przestrzenne. A co najważniejsze - pies kładzie się obok a nie na. Są idealnym miejscem zabaw dla dzieciaków i zapasowym miejscem do spania dla gości, którzy trochę się zasiedzieli.