Dzieci i ich skarby


Fajnie mieć designerski pokój dla dziecka. Mało w nim zabawek, wszystko dobrane kolorystycznie...tak jakby ktoś zwracał uwagę kupując, czy zabawka będzie pasowała kolorem do wnętrza:) Minimalizm pełną gębą. W realu mamy wszędzie porozrzucane kolorowe zabawki. Próbę przejścia do okna w pokoju dziecięcym można spokojnie porównać do przedzierania się przez Puszczę Amazońską. Ilość zabawek i dodatków nigdy nie jest równa ilości miejsca na regałach czy szufladach. Jak tylko wydaje nam się, że już wszytko mamy ogarnięte, to przypominamy sobie, że zaraz Mikołajki a potem Święta. I co z tego pytasz? A to, że każda Babcia, Dziadek, Ciocia coś podaruje Twojemu Maleństwu i cały plan diabli wzięli. Co zatem robią rodzice, którzy nie mają 70 metrowych pokoi dziecięcych? Otóż jest kilka sposobów:

SPOSÓB 1 - Czeluście piwniczne

Przygotowujemy drugi garnitur zabawek. Pakujesz połowę zabawek i wynosisz do piwnicy. Po 2-3 miesiącach wymieniasz zabawki te z pokoju na te w piwnicy. Dziecko szczęśliwe, a Ty masz połowę kłopotu.

SPOSÓB 2 - Ruch to zdrowie

Skrzynie na kołach są genialnym wynalazkiem jeśli chodzi o pokój dziecięcy. Można je dowolnie ustawiać, nawet chowając pod biurko. Dzieci lubią się bawić tam gdzie są rodzice. Nagle czyściutki pokój dzienny staje się upiornym torem samochodowym, tudzież wybiegiem dla lalek. A wystarczy tylko przeturlać skrzynię i jednym ruchem zaparkować wszystkie auta i położyć spać lale.

SPOSÓB 3 - Papier przyjmie wszystko

Papierowe wory weszły już do kanonu dziecięcego designu. Wytrzymują do 30 kg zabawek. Ekologiczne, bo z papieru a przy tym dekoracyjne. Tanie, więc nie szkoda schować jak już nie potrzebne. Można pomalować na nich wzory lub kupić gotowe. Dla dzieci frajda, bo muszą się dokopać do samego dna po ulubioną maskotkę.

Niezależnie od sposobu trzymam kciuki, bo wiem, że jest to walka z wiatrakami:)

Wyróżnione posty
Posty już wkrótce
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Regulamin:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt:

 

workshop.poland@gmail.com

sylwiasiwinska.id@gmail.com

 

WORKSHOP

mBank 97 1140 2004 0000 3402 3780 6337

  • Facebook Black Round
  • Instagram - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle

Polityka prywatności:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2015 by K-ID.